אודות מרכנתיל

נגישות בסניפי חירום

 

הסדרי הנגשה בסניפים הפתוחים בזמן חירום
שם הסניף פירוט
אעבלין                                                                                  

הגישה לסניף נוחה - חניה מיוחדת לבעלי מוגבלויות צמודה לדלת הכניסה וממנה ממשיכים בשביל הבטון עד לכניסה לסניף. מהכניסה לסניף, כל העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן. במידה שהדלת סגורה יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תפתח מייד.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד עבור מטרה זו.

עראבה 

חנייה מיוחדת לבעלי מוגבלויות צמודה לדלת הכניסה. המעבר מהחניה לכניסה ישיר ונוח במפלס אחד. במידה שהדלת סגורה, יש ללמוד על הפעמון ודלת הסניף תפתח מייד. העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן מהכניסה לסניף.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד עבור מטרה זו.

אשדוד

קיימת גישה נוחה ונגישה מחניות הנכים סביב הסניף עד לדלת הכניסה. קיימת נגישות והנמכה במדרכה המובילה עד לדלת הכניסה לסניף. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן מהכניסה לסניף.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד עבור מטרה זו.

רמת השרון

חניה מיוחדת לבעלי מוגבלויות נמצאת כ-20 מטר מהכניסה לסניף וממנה ישנה גישה מונגשת לסניף דרך רמפה באזור המסחרי. במידה שדלת הכניסה סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן מהכניסה.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד עבור מטרה זו.

נתניה

קיימת גישה נוחה ונגישה מחניות הנכים סביב הסניף עד לדלת הכניסה דרך מדרכות וכבישי העיר. הכניסה לעמדות הטלר, מונגשת במשטח ישר ללא מדרגות.עד לכניסה הראשית וממנה שילוט המפנה לעמדות שמימין לכניסה. למחלקה הפרטית, העסקית והייעוץ נכנסים דרך דלת החירום, משמאל לכניסה הראשית, בצד הצפוני. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. העמדות המונגשות נמצאות משמאל לכניסה וישנו שילוט המפנה אליהן.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד עבור מטרה זו.

אום אל פחם  

אדם בעל מוגבלות יכול להיכנס לסניף מהכניסה הראשית דרך מדרכה מותאמת מהחניה עד לדלת הסניף.ניתן להיכנס גם דרך הכניסה הצדדית מצד שמאל לדלת הכניסה דרך שביל יעודי לבעלי מוגבלויות. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן מהכניסה.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד עבור מטרה זו.

רהט

חנייה מיוחדת לבעלי מוגבלויות צמודה לסניף. המעבר מהחניה לכניסה לסניף, ישיר, נוח במפלס אחד. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן מהכניסה.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד עבור מטרה זו.

שפרעם חניה מסומנת לבעלי מוגבלויות נמצאת בצמוד לכניסה לסניף וממנה ישנו שיפוע מתון ונגיש עד לכניסה לסניף. במידה שדלת הכניסה סגורה, נא ללחוץ לפתיחה, על הפעמון. המעברים רחבים וללא מכשולים ושילוט ההכוונה נגיש ונוח להתמצאות. העמדות הנגישות נמצאות בקומת הקרקע ושילוט בולט מכוון מהכניסה אל העמדות הנגישות ואל המרחב המוגן והנגיש. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד למטרה זו. 
העמקים

חניית נכים נגישה ממוקמת קרוב לכניסה, ומסומנת בצבע כחול ובסמל הנגישות, לצידה שיפוע מתון המאפשר מעבר נוח גם לכסא גלגלים למדרכה, ועד דלת הכניסה. במידה שדלת הכניסה סגורה, נא ללחוץ לפתיחה, על הפעמון. המעברים רחבים וללא מכשולים ושילוט ההכוונה נגיש ונוח להתמצאות. העמדות הנגישות נמצאות בקומת הקרקע ושילוט בולט מכוון מהכניסה אל העמדות הנגישות ואל המרחב המוגן והנגיש. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות בציוד מיוחד שנרכש במיוחד למטרה זו. 

בני ברק

חניה לבעלי מוגבלויות, נמצאת בקרבת הסניף בצמוד למדרכה. הסניף ממוקם במרכזו של "גן אדלר" המאופיין בגינה גדולה וחנויות (ללא תנועת כלי רכב) ויש ממנו גישה נוחה עד לדלת הכניסה של הסניף. במידה שדלת הכניסה סגורה, יש ללחוץ לפתיחה, על הפעמון. המעברים רחבים וללא מכשולים ושילוט ההכוונה נגיש ונוח להתמצאות. מהכניסה לסניף, העמדות הנגישות בולטות לעין וכל אדם הנכנס לסניף רואה מולו את כל עובדי הסניף. העמדות הנגישות מסומנות ונמצאות בקומת הקרקע ושילוט בולט מכוון מהכניסה אליהן. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד למטרה זו. 

נצרת חניה לבעלי מוגבלויות לא הוסדרה עדיין ולכן זמנית עד להסדרתה, רצוי להגיע עם הרכב עד לכניסה לסניף ולשים תו נכה ברכב.הכניסה לסניף לאנשים בעלי מוגבלויות היא מהצד הצפוני, משמאל לכניסה הראשית (יציאת החירום) ממנה ישנו שיפוע נגיש עד לדלת הכניסה. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון לפתיחתה. מדלת הכניסה, ישנה גישה נוחה, רחבה ומשולטת המכוונת לעמדות השירות המונגשות. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד למטרה זו. 
חולון חניה מסומנת לבעלי מוגבלויות נמצאת בצמוד לכניסה לסניף וממנה ישנו שיפוע מתון ונגיש עד לכניסה לסניף. מהמדרכה יש דרך נוחה ונגישה עם שיפוע מתון עד לדלת הסניף.  במידה שדלת הכניסה סגורה, יש ללחוץ לפתיחה, על הפעמון. המעברים רחבים וללא מכשולים ושילוט ההכוונה נגיש ונוח להתמצאות. מהכניסה לסניף, העמדות הנגישות מסומנות ונמצאות בקומת הקרקע וקיים שילוט בולט מכוון מהכניסה אליהן. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד למטרה זו. 
רמות

הסניף נמצא בקומה עליונה של קניון רמות ומאפשר גישה ישירה מהכביש ללא מדרגות במעברים רחבים. חניה מסומנת לבעלי מוגבלויות נמצאת בקומת המרתף וממנה גישה לסניף דרך מעלית מונגשת ודרך נוחה.במידה שדלת הכניסה סגורה, נא ללחוץ לפתיחה, על הפעמון. המעברים רחבים וללא מכשולים ושילוט ההכוונה נגיש ונוח להתמצאות. כל העמדות הנגישות נמצאות במפלס הקרקע ושילוט בולט מכוון מהכניסה אל העמדות הנגישות ואל המרחב המוגן והנגיש. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד למטרה זו. 

בועיינה - נג'ידאת

הסניף ממוקם על הכביש הראשי והגישה אליו נוחה. קיימת חניה מסומנת לבעלי מוגבלויות נמצאת בצמוד לכניסה לסניף וממנה ישנו מעבר נוח ונגיש עד לכניסה לסניף. במידה שדלת הכניסה סגורה, נא ללחוץ לפתיחה, על הפעמון. המעברים רחבים וללא מכשולים ושילוט ההכוונה נגיש ונוח להתמצאות. העמדות הנגישות נמצאות בקומת הקרקע ושילוט בולט מכוון מהכניסה אל העמדות הנגישות ואל המרחב המוגן והנגיש. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד שנרכש במיוחד למטרה זו. 

כפר כנא הגישה לסניף נוחה-חנייה מיוחדת לבעלי מוגבלויות צמודה לדלת הכניסה והגישה ממנה לסניף באמצעות שביל ישיר עד לדלת הכניסה לסניף. מהכניסה לסניף, כל העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, קיים שילוט הכוונה מתאים ובכל מקרה צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד.
אכסאל

חנייה מיוחדת לאנשים עם מוגבלות נמצאת במרחק של כ-10 מטר מפתח הסניף וממנה יש גישה ישירה לסניף דרך מדרכה רחבה ונוחה.
מהכניסה לסניף, כל העמדות המונגשות נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט המפנה אליהן. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, קיים שילוט הכוונה מתאים ובכל מקרה צוות הסניף יסייע לאנשים בעלי מוגבלויות באמצעות ציוד מיוחד.

גאולה

חנייה מיוחדת לאנשים עם מוגבלות נמצאת במרחק של כ-15 מטר מפתח הסניף וממנה יש גישה נוחה וישירה לסניף דרך מדרכה רחבה ונוחה. מהכניסה לסניף, ישנו שילוט הכוונה המפנה אל העמדות המונגשות שכולן נמצאות בקומת הקרקע. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, קיים שילוט הכוונה למעלית (המותאמת גם לאנשים עם מוגבלות) וצוות הסניף ערוך לסייע לכל אדם שצריך עזרה.

רחובות

מהרחוב יש גישה מוסדרת לאנשים עם מוגבלות על ידי מדרכה משופעת בצמוד למדרגות המגיעה עד לדלת הסניף. במידה שדלת הסניף סגורה, יש ללחוץ על הפעמון לפתיחתה. כל העמדות המונגשות בסניף, נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט מיוחד המפנה אליהן.

אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן (נמצא מצד שמאל לכניסה מאחרי עמדת הקופות) קיים שילוט הכוונה מתאים ובכל מקרה צוות הסניף יסייע לכל אדם שזקוק לסיוע

ואדי ניסנאס

הסניף בשיפוץ משוער עד פברואר 2017. עם סיום השיפוץ, תוסדר על ידי העיריה, חנייה מיוחדת לאנשים עם מוגבלות בצמוד לכניסה. במידה שדלת הסניף סגורה, יש ללחוץ על הפעמון לפתיחתה.כל העמדות המונגשות בסניף, נמצאות בקומת הקרקע וישנו שילוט מיוחד המפנה אליהן. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, קיים שילוט הכוונה מתאים ובכל מקרה צוות הסניף יסייע לכל אדם שזקוק לסיוע.

יפיע

חנייה לאנשים עם מוגבלות נמצאת במרחק של כ-10 מטר מפתח הסניף ויש גישה לסניף. במידה שהדלת סגורה, יש ללחוץ על הפעמון ודלת הסניף תיפתח מייד. מדלת הכניסה, קיים שילוט הכוונה המפנה אל העמדות המונגשות שכולן נמצאות בקומת הקרקע. אם וכאשר יהיה צורך בפינוי או בכניסה למרחב המוגן, צוות הסניף ערוך לסייע לכל אדם שצריך עזרה.